Nová registraceZapomněl jsem heslo
Pro možnost zadávání aktualit udělejte jednoduchou registraci.
DětiKulturaMazlíčciSportVýzvyZálibyRůznéZobraz vše

o Naší čtvrtiVážení návštěvníci Naší čtvrti,

poslání těchto stránek je prosté. Web Naše čtvrť jsme založili proto, že jsme chtěli mít informace z našeho okolí na jednom místě. Už jsme nechtěli hledat co se kolem nás děje, na různých stránkách po celém internetu. Znáte to – vyrazíte na nějakou akci, a když přijedete, tak je na cestě uzavírka a vy nevíte jak se tam dostat…nebo se sousedovi zaběhl pes a on celé dny chodí a vylepuje lístečky na sloupy, aby ho našel…a tak dále…a tak dále…

Proto jsme založili stránky www.nasectvrt.cz, kde může kdokoli sdílet informace, které podpoří fungování komunity v nejbližším okolí.

Aktuality může zadávat každý po jednoduché registraci a vyplnění nejzákladnějších údajů. Čím přesněji údaje vyplníte, tím lepší a přesnější informace budete následně získávat.

Registrace je jednoduchá a jejím hlavním smyslem je to, abychom všichni dostávali jen správné informace. Bez nesmyslných a vulgárních diskusí, reklam a tak podobně.

Protože jsme na začátku tohoto projektu, uvítáme jakékoli připomínky a náměty na další fungování. Vaše komentáře směřujte na info@nasectvrt.cz.

Těšíme se na společné sdílení s Vámi.


Tým Naší čtvrti.